Kaza, İpekyolu Caddesi üzerinde bulunan SBÜ van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi önündeki alt geçitte meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sürcülerinin ismi öğrenilemeyen 38 F 0018 plakalı otomobil ile 65 NU 294 pkalalı minibüs çarpıtı.
Çarpmanın etkisyle yan yeten minibüste bulunan 2 kişi yaralandı.Yaralılar ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. vanolayVan Haber - Van Haberr
![detail-photo-fancybox-1](https://vanolaycom.teimg.com/vanolay-com/uploads/2023/08/van-kaza-2.jpg)