Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan ve Gelecek Partisi İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü öncesinde ilde görev yapan basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Kentte görev yapan gazetecilere yaptıkları başarılı ve özgün haberlerinden dolayı teşekkür eden İlhan, vanhaberr.com imtiyaz sahibi Zafer Albayrak'a Teşekkür belgesi vererek bundan sonraki meslek hayatında başarı dileklerini iletti.
Teşekkür belgesi alan Zafer Albayrak, Özay İlhan ve Abdulhekim Karabıyık'a teşekkür etti.
![](https://www.vanhaberr.com/images/files/2024/01/6596cdbc24823.jpg)